Kids Fashion Magazine - lisapildistamise casting!

October 19, 2017

Suvel Tallinnas ja Tartus edukalt toimus fotoprojekt "Summer in the city N" ("Suvi linnas N"), kus lapsmodellid poseerisid rahvusvaheliste brändide riietuses ja imagodes loodud stilist Ireni Erbi poolt. Fotoprojekt toimus Kids Fashion Magazine rahvusvahelise ajakirja jaoks, kelle ekslusiivseks esindajaks Eestis on Star Kids Agency.

 

Tallinn backstage video:

 

 

Tartu backstage video:

 

 

 

 

Juhtkonna otsusel kauaoodatud trükitud ajakiri ilmub detsembris koos International Kids Fashion Week sügise hooaja piltidega.

 

 

 

 

Kuna ajakiri esindab ainult meie põhikoosseisu modelle, siis novembris me viime läbi lisapildisamist Kids Fashion Magazine jaoks, et asendada suvel pildistatud ning hiljem agentuurist langenud lapsi.

Star Kids'id, kes ei saanud suvel valituks või viibisid Eesti väljaspool, võivad nüüd märku anda ning jõuda ikka moeajakirja lehtedele Uue Aasta pühadeks!

 

 

 

Seitse last Tallinnast, Tartust ja Narvast saavad valituks, et pildistada Kids Fashion Magazine  jaoks esmaspäeval 6. novembril .

 

Kandideerimiseks kirjutage palun oma Star Kids osakonna e-mailile: kas school@starkids.ee (Tallinn), tartu@starkids.ee või narva@starkids.ee

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Baltic Kids Fashion Cruise - дополнительный кастинг моделей до 15.07!

June 28, 2018

1/8
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

By Star Kids Agency 2018. All rights reserved.