top of page

Jätkame L'Officiel moeajakirja tulevaste staaride castinguga!

Noored modellid Eestist osalevad juba mitmendat korda Baltimaade kahel peamisel lastemoe sündmusel, suvisel L'Officiel Kids Fashion Cruise moekruiisil Riia-Stockholm-Riia ning talvisel L'Officiel Winter Fairytale moeballil. Igal aastal vastutab castingu ning laste ettevalmistuse eest Star Kids Agency.

Selle hooaja tähtsaimaks sündmuseks sai suuejooneline Grand-defilee Läti Kogukonna lossi kuldses saalis Riia kesklinnas millisest võtsid osa Läti, Leedu, Eesti, Venemaa ja Ukraina modelliagentuurid.

Eesti lapsmodellide tiim Tallinna, Tartu ja Narva osakondadest näitas maailmabrändide: Philipp Plein, Dolce & Gabbana, Monnalisa, Armani Junior, Hugo Boss, Fun&Fun, Jums, Brums, Tommy Hilfiger, Zaza Couture, Kidlino, Tiny Bunny, OWA , Petra, Billie Blush, Billy Bandit, DKNY ning Sportique multibrand butiik uusi kollektsioone.

Traditsiooniliselt järgneb Grand-defileele ajakirja tiimi poolt läbiviidav individuaalne stiliseeritud fotosessioon ning autasustatakse lapsi kellel õnnestus kõige paremini väljendada oma potentsiaali nii poodiumil kui kaamerate eest. Kõik moeballi osalejad saavad aga diplomeid ja kingitusi partneritelt JuJuBe Confectionery, Tomson, RicBerry, Cido, St.Petrus, Blik-M.RicBerry ning butiigilt Sportique.

Poisid ja tüdrukud vanuses 5-14 aastat, kes soovivad osaleda järgmistel L'Officiel Baltic sündmustel ja projektides ning näha end Baltimaade juhtiva moeajakirja lehtedel, saavad kandideerida L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 eelvooru. Eesti modelliotsingu finaal toimub 22. aprillil Tartus.

Kandideerimiseks saatke palun meie e-meilile model@starkids.ee info lapse kohta: vanus, pikkus, lapsevanema kontaktnumber ja 5 pilti lapsest (ei pea olema proffesionaalsed), kirja teemaks -

"L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018"

Sobilikud kanidaadid saavad kutse live-castingule. Eelvoor kestab märtsi lõpuni.

Kõige esimene moekruiis Star Kids modellide osalusega:

Star Kids igapäevaseid uudised ja ilusaid pilte saad jälgida Instagram-lehelt @starkids_agency ning ametlikult Facebooki-lehelt!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page