Casting rahvusvahelisele moenädalale Pariisis!

May 4, 2018

 

 

Pariisi nimetamine rahvusvaheliseks moepealinnaks ei üllata tänapäeval kedagi. Kaks korda aastas saab Prantsusmaa pealinnast moemaailma Olümpos kus moemajad võistlevad poodiumil parimate disainilahenduste eest ning showäri staarid demonstreerivad oma stiili ka väljaspool poodiumeid. Loomulikult unistab iga modell sõltumata vanusest sellest, et teha  kordki elus moeshow just Pariisis!

 

 

 

Meil on suur rõõm jagada häid uudiseid: Pariisi rahvusvahelise moenädala poodiumile astumise võimaluse saavad sel aastal esmakordselt ka välismaa agentuuride modellid. Noorte modellide (4-15 a) valimise eest vastutab Star Kids Agency.

 

Hispaania ja Monaco kollektsioonide moeshow'd toimuvad Pariisis 29. ja 30. septembril. Produtsendid ja brändide esindajad otsustavad iga kandidaadi kohta  millise kollektsiooniga ta parimal moel sobib. Me arvestame poiste ja tüdrukutega kes omavad häid modellikõndimise oskusi ning kogemusi moeshowdelt. Lapsed peavad olema ka distsiplineeritud ning tundma etiketti.

 

 

 

Kuni 10 modelli valitakse lookbook'i pildistamisele Pariisis moeshowle järgneval päeval.

 

 

 

 

Kollektsioonides tulevad esitamisele ka "family look" komplektid kus täiskasvanu ja laps astuvad poodiumile koos. Sellisel juhul arvestame ka saledate emade ja ja vanemate õededega kui nende ja lapse välimuse vaheline sarnasus on hästi näha.

 

 

 

 

Kui ema või vanem õde kinnitatakse kollektsioonidesse antakse talle tasuta poseerimise ja modellikõndimise mesitriklassi tunde, et ta oleks valmis poodiumile astuma. Edukad tulemused modellikõndimise väljaõppes on moenädalal osalemiseks kohustuslikud.

 

 

Kandideerimiseks kirjutage oma linna Star Kids e-mailile või ireni@starkids.ee, teemaks nimetage "Casting Paris".

 

Teiste riikide modellid võivad saata meile päringu antud castingu esindaja kohta nende piirkonnas.

 

Uued tulijad kellele ei ole oskusi ega kogemusi võivad kandideerida agentuuri liikmeks saamiseks ning eduka sisseastumise puhul alustada ettevalmistusi järgmise aasta moenädalateks!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Baltic Kids Fashion Cruise - дополнительный кастинг моделей до 15.07!

June 28, 2018

1/8
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

By Star Kids Agency 2018. All rights reserved.