top of page

Star Kids 10. sünnipäev!

Sel aastal agentuur sai 10-aastaseks, aitäh Star Kids perele ja külalistele Teie õnnesoovide eest!


See on olnud pikk ja põnev tee alates esimesest Eesti talendiotsingust aastal 2011. kuni rahvusvahelise agentuurini peakontoriga Londonis. Kümne aasta jooksul oleme avastanud hulk noori talente rahvusvahelistele lavadele ning aitasime uskuda endasse igale meie kasvandikule. Star Kids näod on astunud moenädalate poodiumitele Pariisis, Milanos, Moskvas, näidanud oma oskusi Hollywood'i talendikonkurssil, pildistanud ja andnud intervjuusid paljudele moeajakirjadele, osalenud paljudes reklaamides sh ka laste lemmikmänguasjade Ty Toys rahvusvahelise telereklaami pearollides.

Avastades esimesena selliseid võimalusi Baltimaa lastele agentuur palju koopijäid ja kadedaid asutusi, kui see ainult rõhutas meie saavutusi ja unikaalset lähenemist koolitustele vastavalt rahvusvahelistele standarditele.

Koostööparterite ja välismaa ürituste tase, kellega valime teha koostööd, on mitne aastaga kasvanud ning jätkub kasvada, seega uute andekate nägude otsingud Star Kids perre toimuvad mitu korda aastas vastavalt castingute graafikule.


Aitäh, et olete meiega!

Rohkem pilte ja videosid Star Kids 10. sünnipäevapeost leiate meie Instagrami lehelt @starkids_agency
Comments


Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page