top of page

Fotoprojekt "Soul Sisters"

                                             

      Paljud Star Kids sõbrad juba teavad, et üks kord poole aasta jooksulme viime läbi avatud stiliseeritud fotoprojekti, kus isegi kõige algajad saavad hästi hakkama huvitavate pildistamise teemadega ning saavd erksat positiivset kogemust fotoprojekti kreatiivse tiimiga!  

Sel pühade eelneval ajal realiseerime veel ühe stiilse idee ning anname võimaluse saada põnevat koolitavat kogemust mitmele lastele, kes on huvitatud kätt moevõtetel modellina kätt proovimast.

Star Kids Sgency saab juba 11-aastaseks ning me soovime jätkuvalt rõõmustada lapsi huvitavamatega ja kasulikutega kogemustega harmoonilise isiksuse arenguks ja enesekindluse tõstmiseks! 

 

IMG_2626.jpg

Kandideerida Soul Sisters fotoprojektile saavad nii õed kui ka väga head sübrannad, kelle vahel on soe side ning kes soovivad seda jädvustada stiilsetel piltidel. Ühe modelli vanus peab vastama agentuuri vanusekategooriale ehk 4-18 a, teine osaleja tohib olla ka vanem kui 18 a.  

Iga laps on kena ja unikaalne, meie tiimi ülesanne on aga avastada ja rõhutada seda, mis on looduse poolt antud. Juba mitu aastat nii meie kogenud tähekesed kui ka uued näod kaunistavad rahvusvaheliste moeajakirjade lehekülge, samuti jagavad oma edu lugusid!

81507D46-ED01-419E-A4D2-36883B92F5DF.jpe
editorial1.jpg
editorial3.jpg

Fotoprojekt toimub samas poseerimise workshop'ina - selle hooaja modellid saavad  koolitust kehahoiaku, paaris poseerimise, töö näolihastega, modelliedu trikkide osas – individuaalne lähenemine sõltuvalt iga osaleja vanusest ja valmisolekust! 

Eduka tulemuse jaoks on tähtis, et sõbrannadel / õekestel oleksid lähedased usaldusväärsed suhted ning nad tunneksid ennast  mugavalt teineteise seltskonnas. 

Uued näod ilma oskusteta ega ettevalmistuseta moevaldkonnas ei pea läbima castingut, et proovida ennast fotomodelli rollis ja tunda ennast ajakirja staarina. See on suurepärane võimalus  lastele, kes ei oma professionaalset kogemust, kuid tahavad ennast esile tuua ja saada  esimesi modelliportfoolio pilte!  

Modellide arv on piiratud - võtame projekti kuni 3 paari Eestis ning kuni 3 paari Lätis.​

Pildistamisaeg iga paariga kokkuleppel. Tuleb arvestada 2-2,5 tunniga. 

Pildistamispäevad Tallinnas: 20. november; 3, 4, 5, detsember

Pildistamispäevad Riias:  17, 19, detsember

83BD0C57-39EA-4322-8ED5-683940277D79 (1)
A94714C3-41ED-46D6-A5B3-7423DED3EBB9 (1)
BA611737-9B6F-411E-BB32-AF50F30C28AC.jpe

Kevadine fotoprojekt  2021 "Võlumullid  ja "Ma usun imedesse"

Fotoprojekti osalustasu uuele näole - 225 eur

Fotoprojekti osalustasu Star Kids põhikoosseisu liikmele - 165 eur

 

Mis ootab osalejaid selle fotoprojekti raames?

- Individuaalse kujundi loomine, stiili kokkupanemine 

- Fotomeik ja juuste sättimine

- Abi poseerimisel, modelli nipide väljaõpe 

- Parimad valmispildid (10-12 tk) portfooliosse 

- Parimate piltide avaldamine agentuuri lehtedel 

- Parimad pildid saavad näidatud 2023 aasta jooksul välismaa moeajakirjadesse

Uutele nägudele ilma modellioskuseta samuti:

- Juhendid õigeks ettevalmistuseks, tutvumine moepildistamiste baasreglitega backstage'l 

- Pildistamine sõbralikus ja mugavad tempos meistriklassitunni elementidega: abi fotoposeerimiseks, näoilmede kontrollimiseks, emotsioonide väljandamiseks, pinge ja ärevuse leevendamiseks

Taotlusi võtame vastu 4-18 a. poiste ja tüdrukute vanematelt e-mailile starkids.casting@gmail.com

või @starkids_agency Instagram'i lehe sõnumitesse. 

Kirjas tuleb mainida  lapsevanema kontaktnumber, lapse vanus ja pikkus,  lisada 2 pilti (portree ja täispikkuses) ning teemaks panna  "Tahan Soul Sisters fotoprojekti modelliks", samuti oma paari nimi-perekonnanimi, kui teine osaleja  saadab taotlust eraldi. 

Kui teise "sister" rolli pole kandidaati või kui see kandidaat on poiss, selliseid taotlusi me võime vaatlema individuaalselt ning anda tagasisidet, mis lahendused võiksid olla selle või muu tulevase fotoprojekti raames. Kandidaadid ilma  kogemuseta võivad proovida ennast alguseks ka foto-castingul.

Kuidas kandideerida  Star Kids põhikoosseisu, saab lugeda  SIIT.

Vaadake backstage-videod  mõnede Star Kids' agentuuris toimunud pildistamiste kohta:

bottom of page