Star Kids Agency asutaja ja juhataja on Ireni Erbi, kes on töötanud rahvusvahelise modellina 

ning esindanud Eestit 12 korda finaalkonkurssidel kogu maailmas – rohkem kui keegi teine Miss Estonia kogu meie riigi ajaloo jooksul.​​

Hetkel on Ireni samuti produktsioonifirma ja täiskasvanute modelliagentuuri juhataja ja produtsent, rahvusvaheliste konkursside kohtunik, moe-show'de lavastaja, modellikõndimise õpetaja, moepildistamiste korraldaja ja stilist.

Ireni, kes on pühendanud rohkem kui kümme aastat ilule ja moele, sai jaanuaris 2017 Moskvas "The Beautiful People Awards 2017" preemia Show & Beauty kategoorias.

 

Star Kids - Eesti lapsmodellide agentuur sihiga koolitada ja pakkuda lapsmodelle professionaalsete oskustega, mis on vajalikud, et töötada poodiumil, foto  ja videokaamerate ees, mängida rolli ja luua kujundit, samuti pingelise olukorraga kõrgtasemel hakkama saada. See ongi vahe professionaalse lapsmodelli ja nunnu naabrilapse vahel.

 

Star Kids põhimodellid ning kohalikute eelvoorude võitjad edukalt esindavad Eestit suurimatel rahvusvahelistel modelli- ja talendikonkurssidel (Little Miss World, Little Miss & Mister Planet, Children of Universe... ) ning esinevad välismaa moenädalatel (Estet Fashion Week, Moscow Fashion Week, L'Officiel Fashion Cruise, L'Officiel Winter Fairytale...).

Star Kids agentuurisse kandideerimiseks tutvuge täisinfoga ning saatke taotlus - nii kogenud, kui kogemuseta kandidaatidega kohtume live-castingutel!

Koostööpäringud palun saatke e-mailile agency@starkids.ee

By Star Kids Agency 2020. All rights reserved.