top of page

Star Kids Agency asutaja ja juhataja on Ireni Erbi, kes on show, ilu ja moevaldkonnas üle 15 aastat, alustades modellina.

Hetkel on Ireni samuti produktsioonifirma ja täiskasvanute modelliagentuuri juhataja ja produtsent, rahvusvaheliste konkursside kohtunik, moe-show'de lavastaja, modellikõndimise õpetaja, moepildistamiste korraldaja ja stilist.

Ireni, kes on pühendanud rohkem kui kümme aastat ilule ja moele, sai jaanuaris 2017 Moskvas "The Beautiful People Awards 2017" preemia Show & Beauty kategoorias.

Tema rõivabränd Ireni Erbi Monte-Carlo on saanud mailma peamise moekanali Fashion TV tunnistuse ja seltskonnauudiste telesaatejuhina jõudis ta maailma tippsündmusteni nagu Dubai Film Festival ja Cannes Film Festival.

 

Star Kids - Baltimaa lapsmodellide agentuur sihiga koolitada ja pakkuda lapsmodelle professionaalsete oskustega, mis on vajalikud, et töötada poodiumil, foto  ja videokaamerate ees, mängida rolli ja luua kujundit, samuti pingelise olukorraga kõrgtasemel hakkama saada. See ongi vahe professionaalse lapsmodelli ja nunnu naabrilapse vahel.

 

Star Kids põhimodellid ning kohalikute eelvoorude võitjad edukalt esindavad Eestit suurimatel rahvusvahelistel modelli- ja talendikonkurssidel, esinevad välismaa moenädalatel, pildistavad rahvusvaheliste moeajakirjadele nii kodumaal, kui üle maailma: Moskvas, Dubais, Hollywoodis.

Star Kids agentuurisse kandideerimiseks tutvuge täisinfoga ning saatke taotlus - nii kogenud, kui kogemuseta kandidaatidega kohtume live-castingutel!

Koostööpäringud palun saatke e-mailile starkids.estonia@gmail.com

bottom of page