top of page

"Alustava Tähe Kool"
agentuuri arengukava lastele 4-18 a:

Star Kids põhikoosseisu modellide ja esinejate väljaõpe ja karjääride ehitamine.

Peale koostööd Worldstars Inc. korporatsiooniga Hollywood'is  meie partnerite nimekirja pidevalt täiendavad  välismaa moenädalad, prestiizikad konkurssid, brändid ning moeajakirjad. Aastal 2021 agentuur tähistas oma esimest juubelit - 10 aasta jooksul oleme avastanud hulk noori talente rahvusvahelistele lavadele ning aitasime uskuda endasse igale meie kasvandikule. Uute andekate nägude otsingut Star Kids perre toimuvad mitu korda aastas vastavalt castingute graafikule.

HollywoodKids01all.jpg

Miks mitte laste modellikool vaid Alustava Tähe Kool?

Eelkõige on see imidžilaboratoorium, mille töö eesmärk on talendi avastamine ja isiksuse harmooniline areng sõltumata sellest, millise lavakunstide suuna laps valib põhiliseks.
Teiseks, on meie siht anda ettevalmistust maailmatasemeks, milles esineb palju erinevaid aspekte. Standartne laste modellikoolide kava oleks vähene, et edukalt esineda mitmepäevalisel rahvusvahelisel konkursil või olümpiaadil.
Kolmandaks, mis meil erineb paljudest stuudiotest: Alustava Tähe Kooli juhtkond ja õppejõud järgivad individuaalse lähenemise põhimõtet, arvestades iga lapse kogemusi, sihte, soove, isikupära, tugevaid ja nõrgemaid külgi.

Miks aga enamus tunde meie stuudios on ikka modellikunsti suunalt?

Osata ilusasti liikuda, hoida selga ja poose, olla enesekindel foto- ja videokaamerate ning suure rahvahulga ees, riietuda stiilselt ja koostada komplekte, olla üldkultuuriliselt arenenud ja suuta vääriliselt vastata ootamatutele küsimustele – sellised oskused on vajalikud iga esinejale, isegi kui laps ja vanemad ei plaani siduda tulevikku modellindusega. Enesekindlus, kindlustunne oma isikupäras ning välimuses tuleb kasuks igale noorukile ka igapäevases elus.

Анна Торгашова15.jpg
57611790_2901511969863303_75372804260631
57222230_2901513129863187_76044325747435

Põhitunnid:

*defilee (modellikõndimine)
*fotoposeerimine

*näitlemine

*Vogue

*backstage etikett ja edu reeglid
*enesepresentatsioon ja intervjuu

 

Meistriklassi tunnid: 

*lavakõne
*töö mikrofoniga
*töö videokaameraga
*näitlemine
*tervislik toitumine
*grimm / laste lavameik

*plastika/koreograafia
*stilistika alused ja kuvandi loomine

Alustajate edukast õppetöö protsessidest ning noorte staaride rahvusvahelisest arengust hoolitseb Londonis elav Star Kids asutaja Ireni Erbi, kes  on saanud Moskvas "The Beautiful People Awards 2017" preemia üle 10-aastase ilule ja moele pühenduse eest, samuti preemiat Fashion TV presidendi Michel Adam käest kostööle pühenduse eest ning jõudnud punase vaiba telesaatejuhina maailma tippsündmustele Cannes Film Festival ja Dubai Film Festival, kus sai Harper's Bazaar ajakirja hinnangul Top-10 kõige stiilsemate hulka.

IMG_8327.jpg
IMG_8497.jpg
IMG_8323.jpg
IreniDubai3.jpg
ireni62.jpeg

Tänapäevadel oleme juba suur rahvusvaheline professionaalide tiim, kes armastavad elu, loovad ilusaid asju, jagavad oma kogemusi ning soovivad näha uut põlvkonda enesekindlaid lapsi, kes ei karda olla avatud maailmale ja valida oma teed.

 

Meie põhikooseisu arengukavakava on koostatud nii, et õppetöö jooksul toimub ettevalmistamine suurimateks rahvusvahelisteks talendi-, ilu-, moe- ja kunstifestivalideks, mille litsentse  omab Star Kids Agency.

Oma esimese õppeaasta (-ehk baaskursuse) läbimise järel saab iga õpilane kohe rakendada omandatud teadmisi väljaspool agentuuriseinu! Sarnaselt riiklikute konkursside võitjatele igal kursuselõpetajal on  õigus esindada Eestit ühel eespool nimetatud rahvusvahelisel festivalil, omades selle jaoks kõiki vajalikke oskusi ja täiuslikku portfooliot.

 

Samuti läbivad edukad Star Kids õpilased välismaa kõrgmoe poodiumile:

Kids fashion Awards

Moscow Fashion Week

Estet Fashion Week

Paris Fashion Week

Mercedes-Benz Fashion Week

International Kids Fashion Week

Baltic Fashion Fairy Tale

*Agentuuri juhtkond jätab endale õiguse määrata õpilase ettevalmistuse taseme rahvusvahelise esinemise jaoks ning õiguse valida kõige sobilikum festival vastavalt selle kavale ja raskusastmele.

Star Kids Baltic põhikoosseisu edukad lapsed ilmuvad ajakirjade kaantel ja lehtedel ning annavad intervjuusid:

editorial3.jpg
editorial2.jpg
MillionLikes1.jpg

Star Kids Baltic on saanud Baltimaa liidriks noorte staaride loomises tänu mitte ainult tugevate välismaa partneritele, juhtkonna professionaalsuse tasemele ja isiklikute karjääridele, mis pidevalt lähevad ülesse,  vaid ka agentuuri enda oma suurejoonelistele projektidele.

Vaadake Ty Fashion uue kollektsiooni rahvusvaheline videoreklaam, mida Star Kids produtsent on ellu viinud alatest projekti planeerimisest kuni võtete stilistikani  ning kus pearolle said loomulikult Star Kids põhikoosseisu lapsed:

Star Kids põhikoosseisu kokkusaamised ja õppetunnid toimuvad nii rühmades, kui individuaalkorras. Enne koostöö algust me kooskõlastame iga uue näoga, mis oleks parim lahendus just tema jaoks.

 

 

Õppetöö Tallinnas toimub 1 kord nädalas rühmades vastavalt vanusele ja kogemusele.

Tunnid toimuvad Tallinna kesklinnas + online. 

Kuutasu: 90 EUR

Meil toimib ka kaugeltkäiate rühm - sobilik graafik  mitte Tallinnlastele kokkuleppel.

Üks kord iga poole aasta jooksul – teoreetiline meistriklass “Edu reeglid”  või kohtumine-teeõhtu eduka külalisega ilu-, moe-, show-,  avaliku elu valdkonnast.
 

Õppetöö toimub septembrist maikuuni igal nädalavahetusel. Suvel  toimuvad 2 kordumistundi ning 1 kord kuus on  pildistamine portfoolio jaoks.

Individuaalkava - sobilik graafik  kokkuleppel, kuutasu 300 EUR

Sisseastumiseks avaldage kandideerimissoov e-mailile starkids.estonia@gmail.com Kirjas palume infot lapsest, 5 pilti temast ja lapsevanema kontaktandmeid. Teemaks pange palun "Star Kids uus nägu ja lapse nimi". Kindlasti tuleb märkida, millises lavakunstide suunas lapsel on talenti ja kogemusi (juhul, kui juba on). Pärast seda saate Te kutse live-castingule ja nende läbiviimise graafiku. Castingul ootab väikest kandidaati meie poolt vestlus, test-pildistamine ja paar ülesannet, ühtlasi soovime näha tema poolt distsipliini ja head tuju!

Star Kids põhikoosseisu võivad kandideerida nii tüdrukud kui poisid.

Muid igapäevaseid uudised ning ilusaid pilte saate jälgida agentuuri instagram-lehelt @starkids_agency ametlikult facebooki-lehelt!

Star Kids @ Stiilistudio. Tallinna TV.

L'Officiel Kids Fashion Cruize 2016

LME 2017. Official photoshoot.

TV Start Estonia 2015 - final show

Star Kids @ Telia TV commercial

Star Kids @ Rakvere TV commercial

Star Kids. Fashion shoot backstage

bottom of page