"Alustava Tähe Kool"

kursus lastele 4-15 a:

Star Kids põhikoosseisu modellide ja artistide väljaõpe ja karjääride ehitamine.

Peale koostöö alustamist Worldstars Inc. korporatsiooniga Hollywood'is  meie partnerite nimekirja pidevalt täiendavad  välismaa moenädalad, prestiizsed konkurssid, brändid ning moeajakirjad. Seega viime läbi uute andekate nägude otsingut Star Kids perre!

Miks mitte laste modellikool vaid Alustava Tähe Kool?

Eelkõige on see imidžilaboratoorium, mille töö eesmärk on talendi avastamine ja isiksuse harmooniline areng sõltumata sellest, millise lavakunstide suuna laps valib põhiliseks.
Teiseks, on meie siht anda ettevalmistust maailmatasemeks, milles esineb palju erinevaid aspekte. Standartne laste modellikoolide kava ja materjalikäsitlus oleks vähene, et edukalt esineda mitmepäevalisel rahvusvahelisel festivalil või olümpiaadil.
Kolmandaks, mis meil erineb paljudest stuudiotest: Alustava Tähe Kooli juhtkond ja õppejõud järgivad individuaalse lähenemise põhimõtet, arvestades iga lapse kogemusi, sihte, soove, tugevaid ja nõrgemaid külgi, samuti tema ealisi iseärasusi ning isikupära.

Miks aga enamus tunde koolis on ikka modellikunsti suunalt?

Osata ilusasti liikuda, hoida selga ja poosi, olla enesekindel foto- ja videokaamerate ees ning suure rahvahulga ees, riietuda stiilselt ja koostada komplekte, olla üldkultuuriliselt arenenud ja suuta vääriliselt vastata ootamatutele küsimustele – sellised oskused on vajalikud iga esinejale/artistile, isegi kui laps ja vanemad ei plaani siduda tulevikku modellindusega. Enesekindlus, kindlustunne oma isikupäras ning välimuses tuleb kasuks igale noorukile ka igapäevases elus.

Põhitunnid:

*defilee (modellikõndimine)
*etikett ja edu reeglid
*fotoposeerimine
*koreograafia
*plastika

Meistriklassi tunnid (lisanduvad programmi pärast 6 kuud põhitunde): 

*lavakõne
*töö mikrofoniga
*töö videokaameraga
*näitlemine
*tervislik toitumine
*grimm / laste lavameik
*stilistika alused ja kuvandi loomine
*intervjuu reeglid ja suhtlemine pressiga

 

 

 

 

 

Alustajate edukast õppetöö protsessidest ning noorte staaride arengust hoolitseb Star Kids produtsent Ireni Erbi, kes  on saanud Moskvas "The Beautiful People Awards 2017" preemia üle 10-aastase ilule ja moele pühenduse eest.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meie põhikooseisu arengukavakava on koostatud nii, et õppetöö jooksul toimub ettevalmistamine suurimateks rahvusvahelisteks talendi-, ilu-, moe- ja kunstifestivalideks, mille litsentse  omab Eesti lapsmodellide agentuur Star Kids:

Kids Globe Festival (Dubai)

Little Model Earth (India)

Top Child Model of the Planet (Georgia)

Top Teen Model of the Planet (Georgia)
Little Miss & Mister Planet (Georgia)

Little Miss Nations (Brazil)

World Championship of Performing Arts - WCOPA (USA)

Oma esimese õppeaasta (-ehk baaskursuse) läbimise järel saab iga õpilane kohe rakendada omandatud teadmisi väljaspool agentuuriseinu! Sarnaselt riiklikute konkursside võitjatele igal kursuselõpetajal on  õigus esindada Eestit ühel eespool nimetatud rahvusvahelisel festivalil, omades selle jaoks kõiki vajalikke oskusi ja täiuslikku portfooliot.

 

Samuti läbivad edukad Star Kids õpilased välismaa kõrgmoe poodiumile:

Moscow Fashion Week

Estet Fashion Week

FIMI Fashion Week

Mercedes-Benz Fashion Week

International Kids Fashion Week

Baltic Fashion Fairy Tale

*Agentuuri juhtkond jätab endale õiguse määrata õpilase ettevalmistuse taseme rahvusvahelise esinemise jaoks ning õiguse valida kõige sobilikum festival vastavalt selle kavale ja raskusastmele.

Star Kids Baltic põhikoosseisu edukad lapsed iluvad ajakirjade kaantela ja lehtedel ning annavad intervjuusid:

Star Kids Baltic on saanud Baltimaa liidriks noorte staaride loomises tänu mitte ainult tugevatej välismaa partneritele, uhtkonna professionaalsuse tasemele ja isiklikute karjääridele, mis pidevalt lähevad ülesse,  vaid ka agentuuri enda oma suurejoonelistele projektidele.

Vaadake Ty Fashion uue kollektsiooni rahvusvaheline videoreklaam, mida Star Kids produtsent on ellu viinud alatest projekti planeerimisest kuni võtete stilistikani  ning kus pearollides mängisid loomulikult Star Kids põhikoosseisu lapsed:

Star Kids põhikoosseisu kokkusaamised ja õppetunnid toimuvad nii rühmades, kui individuaalkorras. Enne koostöö algust me kooskõlastame iga uue näoga, mis oleks parim lahendus just tema jaoks.

Õppetöö Tallinnas:

UUS! Mini Star rühm (4-6 a.):

Pühapäev: 12.00-13.00

Kursuse maksmus: 65 eurot kuus Tallinnas 

Noorem rühm (7-11 a.):

Laupäev: 16:00-17:30

Pühapäev: 16:00-17:30

Kursuse maksmus: 85 eurot kuus  

Vanem  rühm (12-15 a.)


Pühapäev: 18:00-19:30

Kursuse maksmus: 65 eurot kuus

UUS! Individuaalkava - sobilik graafik kokkuleppel, maksmus - 100 eurot kuus.

Tunnid toimuvad Tallinnas kesklinnas (Kaupmehe 7). 

Üks kord iga 3 kuu jooksul – teoreetiline meistriklass “Edu reeglid”  või kohtumine-teeõhtu eduka külalisega ilu-, moe-, show-, TV-, raadio- või avaliku elu valdkonnast.
Vajadusel jagatakse selleks õpilased väikestesse gruppidesse, sel juhul kooskõlastatakse sobilikud kellaajad individuaalselt.

Õppetöö toimub septembrist maikuuni igal nädalavahetusel. Suvel kohtume 2-3 korda kuus, toimuvad 1+2 kordumistundi ning 1 pildistamine portfoolio jaoks.

Sisseastumiseks avaldage kandideerimissoov e-mailile school@starkids.ee. Kirjas palume infot lapsest, 5 pilti temast ja lapsevanema kontaktandmeid. Kindlasti tuleb märkida, millises lavakunstide suunas lapsel on talenti. Pärast seda saate Te kutse live-castingule ja nende läbiviimise graafiku. Castingul ootab väikest kandidaati meie poolt vestlus ja test-pildistamine, ühtlasi soovime näha tema poolt esinemist või osa esinemisest kuni 2 minutit ja head tuju!

Star Kids põhikoosseisu võivad kandideerida nii tüdrukud kui poisid.


Igapäevaseid uudised ning ilusaid pilte saate jälgida agentuuri instagram-lehelt @starkids_agency  ning ametlikult facebooki-lehelt!

Star Kids @ Stiilistudio. Tallinna TV.

L'Officiel Kids Fashion Cruize 2016

LME 2017. Official photoshoot.

TV Start Estonia 2015 - final show

By Star Kids Agency 2018. All rights reserved.