top of page

Kids Vogue Runway Model 2018 - casting!

Kas sinu laps armastab olla tähelepanu keskpunktis, proovib ema kingi ja ehteid, poseerib peegli ees kopeerides tippmodelle, ning unistab poodiumil kõndimisest? Need unistused võivad reaalseks saada!

Kids Vogue Runway Model on  uute moenägude otsing ning konkurss  just nendele lastele, kes on poodiumile sündinud, kes soovivad omandada või arendada oma defileeoskusi.

Konkursi sihiks on avastada uusi andekaid nägusid Star Kids põhimodellide hulka, kelle arenguga agentuur hakkab edasi tegelema, samuti pakkuda meie olemasolevatele alustavatele modellidele praktikat enne kõrgmoenädalate hooaega välismaal.

Eelmisel aastal läks modelliotsing Kids Vogue Runway Model  väga edukalt ning aitas avastada lootustandvaid nägusi. 

 

Tähelepanu väärt on 2018 aasta finalist Аnna Torgashova kes esines kaks korda Mercedes-Benz Fashion Week moenädala kahel hooajal koos Venemaa tippstaaridega Prohhor Shalyapin ning Sati Kazanova, praegu valmistab aga ette Pariisi poodiumile astumiseks. Anna pildid on mitu korda kaunistanud moeajakirjade lehti ning hiljuti pildistas ta juba L'Officiel Kids kaanele  Hollywood'is

Tähelepanu väärt on võluv Mika Tsernobrivõi, kellest sirgub suurepärane foto ja poodiummodell. Nii Mika, kui Anna on astunud kõrgmoe nädala poodiumile Moskvas, korduvalt ilmunud L'Officiel laste moeajakirja lehtedel ning näitasid tipp-brändide kollektsioone L'Officiel moe-show'del välismaal.

Kids Vogue Runway Model 2018 show toimub 9. septembril kell 16:00  Tallinna  moodsa klubi Prive laval ning näitab publikule nii lasteriiete kollektsioone, kui alustavate lapsmodellide oskusi poodimil. Vastavalt tulemustele,  parimad uued näod saavad võimaluse alustada karjääri  Star Kids alustava tähede hulgas ning esineda välismaa moeetendustel! Samuti on see show hea võimalus meie, Star Kids Agency, lastele ettevalmistamiseks, kelle osalemine on juba kinnitatud välismaa moenädalatele või kes alles soovivad kandideerida.

International Kids Fashion Week, Moscow Fashion Week, Rome Fashion Week, FIMI Fashion Week, Milan Fashion Week, Paris Fashion Week International - vaid mõned rahvusvahelised kõrgmoe nädalad,  kuhu suunduvad  2019 aastal Kids Vogue Runway Model parimad kandidaadid.

Uueks elemediks on see, et edaspidi show hakkab toimuma mitte kord aastas, vaid mitu korda: mitte ainult selleks, et näidata erinevaid uusi kollektsioone, vaid samuti Baltic Fashion Kids tiimi kokkupanemiseks. Need modellid ilmuvad L'Officiel Kids Baltic staarmodellide rubriigis ning esindavad Baltimaad noorte modellide ja disainerite võistlustel  World Fashion Kids Festival raames, mis toimub märtsis 2019 Kiievis.  (vaata lähemalt)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eesti esindaja  2017. aastal Michell Gulpa jõudis esikohale ning saavutas World Fashion Top-Model tiitli, tänu sellele sai hiljem kutsetud Dubai rahvusvahelise filmifestivali punasele vaibale. Selle aasta Eesti esindaja Annalisa Kesküla näitas veel parema tulemuse, saavutades World Fashion Top-Model grand prix. Usume, et meie järgmised modellid jätkavad kõrge saavutustega, seega valime WFKF 2019 finaali juba Baltimaa tiimi!

9. septembril toimuvale Kids Vogue Runway Model show'le kandideerimiseks palume saata e-mailile model@starkids.ee 5 pilti lapsest, piltide juurde märkige lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja kontakttelefon.

 

Kandideerima on oodatud nii need, kes on juba modellikõndimisega kokku puutunud, kui ka kogemusteta lapsed vanuses 4-14 a. Kogemuseta finalistidel avaneb ettevalmistuse käigus võimalus õppida modellikõndimise aluseid rahvusvaheliste standardite järgi meistriklassii tundides.

 

 

2016 ja 2017 show'de pildigaleriid, samuti igapäevaseid uudiseid vaadake  projekti Facebooki-lehelt ning agentuuri ametlikult  Facebooki-lehelt

 

Instagram - @starkids_agency

bottom of page