top of page

Little Model Estonia 2019 - casting!

Kas sinu laps armastab olla tähelepanu keskpunktis, proovib ema kingi ja ehteid, poseerib peegli ees kopeerides tippmodelle, ning unistab poodiumil kõndimisest? Need unistused võivad reaalseks saada!

28FC17A7-2676-4E22-8838-6390F0C4E42B.jpe

Little Model Estonia 2019 on  uute moenägude otsing ning konkurss  just nendele lastele, kes on poodiumile sündinud, kes soovivad omandada või arendada oma defileeoskusi.

Konkursi sihiks on avastada uusi andekaid nägusid Star Kids põhimodellide hulka, kelle arenguga agentuur hakkab edasi tegelema, samuti pakkuda meie olemasolevatele alustavatele modellidele praktikat enne kõrgmoenädalate hooaega välismaal. Projekti edukaimad esinejad saavad peaauhinnaks õiguse esindada Eestit rahuvvahelisel finaalil Little Model Earth 2019! (1-7 detsember)

Eelmisel aastal läks modelliotsing Kids Vogue Runway Model  (projekti endine nimi) väga edukalt ning aitas avastada lootustandvaid nägusi. 

 

Tähelepanu väärt on 2018 aasta finalist Аnna Torgashova kes esines kaks korda Mercedes-Benz Fashion Week moenädala kahel hooajal koos Venemaa tippstaaridega Prohhor Shalyapin ning Sati Kazanova, praegu valmistab aga ette Pariisi poodiumile astumiseks. Anna pildid on mitu korda kaunistanud moeajakirjade lehti ning hiljuti pildistas ta juba L'Officiel Kids kaanele  Hollywood'is

Tähelepanu väärt on võluv Mika Tsernobrivõi, kellest sirgub suurepärane foto ja poodiummodell. Nii Mika, kui Anna on astunud kõrgmoe nädala poodiumile Moskvas, korduvalt ilmunud L'Officiel laste moeajakirja lehtedel ning näitasid tipp-brändide kollektsioone L'Officiel moe-show'del välismaal.

Little Model Estonia 2019 show toimub 22. septembril kell 16:00  Tallinna  uue moodsa klubi BonBon laval ning näitab publikule nii lasteriiete kollektsioone, kui alustavate lapsmodellide oskusi poodimil. Vastavalt tulemustele,  parimad uued näod saavad võimaluse näidata ennast Little Model Earth 2019 rahvusvahelisel sündmusel, alustada karjääri  Star Kids alustava tähede hulgas ning esineda välismaa moenädalatel! Samuti on see show hea võimalus meie, Star Kids Agency, lastele ettevalmistamiseks, kelle osalemine on juba kinnitatud välismaa moenädalatele või kes alles soovivad kandideerida.

LittleModelEarth1.jpg

Little Model Estonia 2019 show'le võivad kandideerida poisid ja tüdrukud vanuses 5-15 a.! Kandideerimiseks  saata e-mailile model@starkids.ee 5 pilti lapsest, piltide juurde märkige lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja kontakttelefon.

 

Kandideerima on oodatud nii need, kes on juba modellikõndimisega kokku puutunud, kui ka kogemusteta lapsed. Kogemuseta finalistidel avaneb ettevalmistuse käigus võimalus õppida modellikõndimise aluseid rahvusvaheliste standardite järgi meistriklassii tundides.

 

 

2016 ja 2017 show'de pildigaleriid, samuti igapäevaseid uudiseid vaadake  projekti Facebooki-lehelt ning agentuuri ametlikult  Facebooki-lehelt

 

Instagram - @starkids_agency

bottom of page