top of page

Casting järgmistele Monaco fotoprojektidele!

L'Officiel Baltic meie jaanuari fotoprojektiga on nüüd müügil Eestis, Lätis ja Leedus!

Nüüd viime läbi castingut järgmistele fashion story ja styling story  pildistamistele  maailma kõige stiilsemas riigis Monaco's, Monte-Carlo's asuvate butiikide imagodes. Kõige edukamad pildid saavad valituks samuti butiikide reklaamiks.

  

Uus casting! Mini Star Kids 4-6 a.

  

Aprillis alustame uue rühamaga kõige väiksematele - Mini Star Kids :)

 

 

Tulevaste mini-modellide ja mini-staaride hulka on oodatud kandideerida poisid ja tüdrukud vanuses 4-6 a. Sisseastumine toimub live-castingu alusel, kus saame tuttavaks kandidaadidega ja nende vanematega. Potentsiaali olemasolul alustame koostööd laupäeviti kl 12:00-13:00 meie stuudios Tallinna kesklinnas (Tornimäe 7).

Casting Estet Fashion Week 2018 moenädalale

casting on läbi

Casting tüdrukutele pikkusega 126-168 cm osalemiseks moe-show'l Moskvas - Estet Fashion Week 2018 moenädala raames:  Eestist saavad valituks kuni 10 modelli. 

Stiilse ja elegantse kollektsiooni moe-show toimub 14. aprillil Moskvas paljude pressiesindejatega ja Venemaa tähtedega külaliste seas. Meik, soeng, riietuse proov, show lavastus  ja muu vajalik ettevalmistus Moskvas toimub samal päeval hommikust õhtuni. 

  

Casting Star Kids põhimodellide hulka!

Uudised väga hõivatud andekatele lastele ja oma laste graafikute haldamisega mitte vähem hõivatud vanematele :) Peale mitmeid katseid leidsime 5 kuni 14 aastaste Star Kids põhikoosseisu kandidaatidele veel ühe lahenduse.

  

Casting! Mercedes-Benz Fashion Week moenädalale

casting on läbi

Casting lastele pikkusega 125-168 cm osalemiseks moe-show'l Mercedes-Benz Fashion Week 2018 moenädala raames Moskvas - www.mercedesbenzfashionweek.ru

Moe-show'd toimuvad 10.-16. märtsil Moskvas paljude pressiesindejatega ja Venemaa tähtedega külaliste seas. 

Eestit võivad saada valituks kuni 3 last. Valitud lapsed peavad olema Moskvas moe-show päeval hommikust õhtuni (lavastus, riietuse proov, meik, soeng).

  

Casting L'Officiel moe-show'dele uutele ja "vanadele" nägudele!

  Casting L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018finnali uute nägude jaoks ning "L'Officiel Winter Fairy Tale 2017" moe-show'dele Riias meie põhikooseisu jaoks! L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 castingule võtame avaldusi vastu poistelt ja tüdrukutelt vanuses 5-13 a., kes soovivad ennast proovile panna ning realiseerida oma potentsiaali nii fotomodellina, kui ka poodiumil.

Hispaania brändide moe-show ja võted Moskvas - casting!

casting on läbi

Casting poistele ja tüdrukutele Eestist  osalemaks  Hispaania brändide moe-show'l järgmisel Moscow Fashion Week moenädalal (www.fashionweek.ru)  25. oktoobril 2017

Kids Vogue Runway Model 2017 - casting!

casting on läbi

Kids Vogue Runway Model on  uute moenägude otsing ning konkurss  just nendele lastele, kes on poodiumile sündinud, kes soovivad omandada või arendada oma defileeoskusi.

Konkursi sihiks on avastada uusi andekaid nägusid Star Kids põhimodellide hulka, kelle arenguga agentuur hakkab edasi tegelema, samuti pakkuda meie olemasolevatele alustavatele modellidele praktikat enne kõrgmoenädalate hooaega välismaal.

Casting Moscow Fashion Week moe-show'le 28.10.2017!

casting on läbi

Casting poistele ja tüdrukutele Eestist  osalemaks moe-show'l järgmisel Moscow Fashion Week moenädalal (www.fashionweek.ru) iga mõenädala tähtsamal päeval - laupäeval  28. oktoobril 2017!

item about? What makes it interesting? Write a catchy description to grab your audience's attention...

Casting Estet Fashion Week moe-show'dele 18.11.2017 (Moskva)

casting on läbi

Casting lastele ja noorukitele vanuses 5-17 a. osalemiseks moe-show'del Moskvas - Estet Fashion Week 2017 moenädala raames.

Moe-show'd toimub 18. novembril Moskvas paljude pressiesindejatega ja Venemaa tähtedega külaliste seas. Meik, soeng, riietuse proov, show lavastus  ja muu vajalik ettevalmistus Moskvas toimub samal päeval hommikust õhtuni. Modell esineb selle brändi/disaineri moe-show'l, kelle jaoks tema tüüp on sobilik ning kes kinnitab teda eelnevalt oma kollektsiooni näitamiseks.

  

Alustava Tähe Kooli teine casting Tartus - 8.06.2017!

Casting on läbi!

Casting LME 2017 - Journey to Hollywood!

Casting on läbi!

Juba seitsmendat aastat me viime läbi konkurssi Little Miss Estonia & Little Mister Estonia, mis  aitab valida parimaid Eesti esindajaid suurimate rahvusvaheliste konkursside jaoks. Selle aasta konkurss on eriline, sest selle teemaks on "Journey to Hollywood": me alustame uute nägude otsingut, kes saavad mitte ainult saada rahvusvaheliseks lavatäheks, vaid vallutada Ameerikat ja Hollywood'i!

Alustava Tähe Kooli casting Tartus!

Rõõmsad uudised kõigile Tartu ja Lõuna-Eesti elanikele!  Kuna soove on palju, alustame Star Kids tegevust ja esimest castingut ka Tartus! 

28.05.2017 kell 15:00 toimub Star Cafe's (Atlantis, Narva mnt 2) Tartu osakonna avamine ja live-casting uutele nägudele. Moepeo erikülalisena on Star Kids põhimodellid moe-show'ga, International Kids Fashion Week flashmob'i raames.

International Kids Fashion Week 2017 (oktoober) - casting!

Järgmine moenädal toimub 16-22. oktoobril ning Eesti lapsmodellide valiku eest jätkuvalt vastutab moenädala poolt akrediteeritud Star Kids Agency.

 

Eelis on Star Kids põhimodellidel (Alustava Tähe Kool) ning Star Kids Agency projektide osalejatel,  kes omavad kõndimis- ja poseerimisoskusi. 

 

Võimaluse saavad aga uued näod, kui modellikõndimise ja poseerimise väljaõppe püüdlus on kompenseeritud potentsiaaliga, suure sooviga ning kiire õppijaloomuga.

International Kids Fashion Week 2017 - casting!

Casting on läbi!

  Tulemas on moemaailma tähtis sündmus, milleks on esimene just lastele pühendatud moenädal. International Kids Fashion Week 2017 toimub 12.-16. aprillil Peterburis ning seda peetakse kõige olulisemaks ürituseks kids fashion sfääris.  Moenädala projekti üheks eesmärgiks on kasvava põlvkonna esteetiline kasvatus ning osalejad saavad huvitavat kogemust rahvusvahelisel tasandil. Ametlik esindaja Eestis on moenädala poolt akrediteeritud Star Kids Agency.

L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2017 - casting!

Casting on läbi!

Star Kids Agency jätkab projektiga 4 – 13aastastele lastele, kus on ühendatud nii uute nägude otsing kui suurejooneline moepidu! Lapsmodellide konkurss L'OFFICIEL KIDS TOPMODEL ESTONIA toimub kaks korda aastat ning annab Eesti lastele võimalust saada rahvusvahelisele poodiumile. Esimese finaali parimad pääsevad L'Officiel Kids Fashion Cruise moe-show'dele Riia-Stockholm-Riia kruiisil maikuus ning teise finaali parimad pääseva Riia moesündmusele Talvine Muinasjutt L'Officiel detsembrikuus.

Casting konkursile World Fashion Top-Model 2017!

Casting on läbi!

Casting rahvusvahelisele konkursile World Fashion Top-Model 2017! Kandideerida võivad lapsed ja noorukid vanuses 5-17 a.

 

 World Fashion Top-Model 2017  on noorte modellide võimalus särada poodiumil, kandes tuntud brändide riideid, saada hinnang L'Officiel, ELLE, Viva ajakirjde toimetajatelt, TV-produtsentidelt, tundud stilistidelt ja blogijatelt!

Estet Fashion Week 2017 - casting moe-show'le Moskvas!

Casting on läbi!

Casting lastele ja noorukitele vanuses 5-17 a. osalemiseks moe-show'l Moskvas - Estet Fashion Week 2017 moenädala raames.

Moe-show toimub 11-12 aprillil. Meik, soeng, proov ja muu vajalik ettevalmistus Moskvas toimub samal päeval hommikust õhtuni.

Casting Alustava Tähe Kooli !

Talvine sisseastumine lastele 6-13 a., kes soovivad õppida lapsmodelliks ja lavatäheks ning saada Star Kids põhimodellide hulka. 

Casting L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2017 finaali!

Casting on läbi!

Mei on hea meel, et meie L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2016 talve- ja suvefinaalid avastasid edukalt uusi nägusid, pakkusid kõigile finalistidele põnevat kogemusi ning avastasid nende potentsiaali, parimatest parimad said võimaluse esineda L'Officiel ajakirja rahvusvahelistel moe-show'del! Nüüd on aeg jätkata meie projektiga uuel aastal ning alustada eelvooru L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2017 finaali!

Casting Stilnyashka brändi moe-show'le Moskvas!

Casting on läbi!

Casting lastele pikkusega 116 - 160 cm, osalemaks Stilnyashka brändi moe-show'l (www.stilnyashka.com) Moskvas 27. jaanuaril suurel seltskonnaüritusel Venemaa tähedega - "Beautiful People Awards 2017" preemiate jagamise raames.
Kandideerimiseks saatke info lapsest, 5 pilti ja lapsevanema telefoninumber e-mailile casting@starkids.ee

Casting Moscow Fashion Week 2017 moe-show'le

Casting on läbi!

Jätkame castinguga lastele pikkusega 120 - 165 cm, osalemaks moe-show'l järgmisel Moscow Fashion Week moenädalal (www.fashionweek.ru), mis toimub märtsis 2017!

 

Kandideerimiseks saatke info lapsest, 5 pilti ja lapsevanema telefoninumber e-mailile casting@starkids.ee

Please reload

bottom of page