Casting: LME 2017 - Journey to Hollywood!

June 19, 2017

Juba seitsmendat aastat me viime läbi konkurssi Little Miss Estonia & Little Mister Estonia,  mis   aitab valida parimaid Eesti esindajaid suurimate rahvusvaheliste konkursside jaoks.

 

 

 

Eelmisel aastal saavutas Maria Vetstomova võidu konkursil Little Miss Estonia 2016 ja suundus esindama Eestit maailmafinaalis Kreekas, kust jõudis koju tagasi Teen Miss World 2016 tiitli võiduga. Siit algasid paljud fotosessioonid ja moe- show'd, Maria astus välismaa moenädalate poodiumiltele, sattus moeajakirja L'Officiel lehtedele ja elas üle mitmeid värvilisi sündmusi, mille seas on teine rahvusvaheline võit Miss Teen Galaxy 2017.

Selle aasta konkurss on eriline, sest selle teemaks on "Journey to Hollywood": me alustame uute nägude otsingut, kes saavad mitte ainult korrata Maria edu, vaid vallutada Ameerikat ja Hollywood'i!

 


Nüüdsest Star Kids Agency ja produktsioonifirma Magic Monday Production  on maailma suurimal lavakunsti olümpiaadi rahvusdirektor Eestis, mille korraldajaks on Hollywood'i korporatsioon Worldstars.

 

 Little Miss Estonia 2017 & Little Mister Estonia 2017 show finaal toimub 6. augustil Tallinnas.

Kandideerida võivad säravad poisid ja tüdrukud vanuses 5-12 aastat, kes armastavad publiku tähelepanu, unistavad kuulsaks saamisest ja oma talenti tunnistamisest.

Vajalikuks kriteeriumiks on lemmiktegevus, mida saab näidata talendivoorus:

- modellindus
- koreograafia
- laulmine
- näitlemine

- iluvõimlemine/akrobaatika
- originaalne žanr

Castingule kutse saamiseks on vaja saata 5 pilti (ei pea olema professionaalsed) e-mailile LME@starkids.ee, märkides kirja teemaks "Casting LME 2017", ning kirjutades lapse nimi, perekonnanimi, vanus,  huvid ja talentid,  lapsevanema telefoni number.

Tiitlite võitjad saavad esindada Eestit kahel suurejoonelisel maailmakonkurssil:

Selle aasta septembris suurimal laste konkurss-festivalil Little Miss & Mister United World 2017, Kreekas (Little Miss World  festivali uus nimetus peale rebranding'ut).
Võitjad saavad esineda "International model" või "Rahvusvaheline talent" kategoorias oma valikul.

 

 

 Juulis 2018 Los-Angeles linnas toimuval lavakunsti olümpiaadil WCOPA - World Championship of Performing Arts. Kategooria valiku võimalus jääb samuti oma talentile osutavaks.

 

 

 

 

Infot vene keeles saab siit / Инфо на русском можно прочитать здесь.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Baltic Kids Fashion Cruise - дополнительный кастинг моделей до 15.07!

June 28, 2018

1/8
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

By Star Kids Agency 2018. All rights reserved.