Hispaania brändide moe-show ja võted Moskvas - casting!

August 27, 2017

Casting poistele ja tüdrukutele Eestist  osalemaks  Hispaania brändide moe-show'l järgmisel Moscow Fashion Week moenädalal (www.fashionweek.ru)  25. oktoobril 2017

 

 

ALTA  COSTURA on Hispaania brändide liit, kus ökö-mood kohtub aristokraatia shikkiga - www.altacostura.ru

 

Modellid osalevad mitte ainult Alta Costura moe-show'l Moscow Fashion Week raames, vaid samuti MonAir, Rigans, Querida Philippa, Teresita Royal  kollektsioonide videoreklaami võtetel!

 

 

 

Star Kids Agency on Alta Costura brändide liidu ametlik esindaja Eestis ning meie lapsmodellidele selles projektis on olemas 4 kohta, milledele korraldame praegu castingut.

 

Nõudmised kandidaatidele:

* pikkus kuni 152 cm

* moe-show'de kogemus 

 

Kandideerimisel eelis on Star Kids põhimodellidel (Tallinn-Tartu), võimaluse saavad ka uued näod, kui modellikõndimise ja poseerimise väljaõppe püüdlus on kompenseeritud potentsiaaliga, suure sooviga ning kiire õppijaloomuga.

 

Kandideerimine uutele nägudele: saatke info lapsest, 5 pilti (ei pea olema prof pildid) ja lapsevanema telefoninumber e-mailile casting@starkids.ee - teemaks märkige "Alta Costura projekt 25.10.17"

 

 

 

Uued kandidaadid ilma professionaalsete moe-show'de kogemuseta, kuid sobiliku välimuse tüübiga, iseloomuga ja poodiummodelli potentsiaaliga, saavad vajalikku väljaõpet vastavalt rahvusvahelistele standarditele ning nõutavat moe-show kogemust spetsiaalselt korraldatud Kids Vogue Runway Model 2017 lapsmodellide show raames 10. septembril Tallinnas. 

 

 

            Querida Philippa  kaubamärgi moe-show FIMI moenädalal:

(Madrid, Hispaania)

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Baltic Kids Fashion Cruise - дополнительный кастинг моделей до 15.07!

June 28, 2018

1/8
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

By Star Kids Agency 2018. All rights reserved.