top of page

Kids Vogue Runway Model 2017 show!

Kas sinu laps armastab olla tähelepanu keskpunktis, proovib ema kingi ja ehteid, poseerib peegli ees kopeerides tippmodelle, ning unistab poodiumil kõndimisest? Need unistused võivad reaalseks saada!

Kids Vogue Runway Model on uute moenägude otsing ning konkurss just nendele lastele, kes on poodiumile sündinud, kes soovivad omandada või arendada oma defileeoskusi.

Konkursi sihiks on avastada uusi andekaid nägusid Star Kids põhimodellide hulka, kelle arenguga agentuur hakkab edasi tegelema, samuti pakkuda meie olemasolevatele alustavatele modellidele praktikat enne kõrgmoenädalate hooaega välismaal.

Eelmisel aastal läks modelliotsing Kids Vogue Runway Model väga edukalt ning aitas avastada lootustandvaid nägusi.

Nende hulgas oli juba tuntud Michell Gulpa, Litte Miss Eco-World 2016 võitja (Thessaloniki, Kreeka) ja World Fashion Top-Model 2017 võitja (Kiiev, Ukraina), kelle pildid ja intervjuud ilmusid korduvalt Eesti uudistes ja telesaadetes. Lisaks sai Michell värskelt kroonitud Teen Miss Estonia 2017 võitjaks ning valmistab ette esindama Eestit rahvusvahelises modelliotsingus "IT Girls - Miss Global" Bucharestis.

Tähelepanu väärt on võluv Mika Tsernobrivõi, kellest sirgub suurepärane foto ja poodiummodell. Nii Mika, kui Michell on astunud kõrgmoe nädala poodiumile Moskvas, korduvalt ilmunud L'Officiel laste moeajakirja lehtedel ning näitasid tipp-brändide kollektsioone L'Offiiciel moe-show'del välismaal.

Kids Vogue Runway Model 2017 show toimub 10. septembril ning näitab publikule nii lasteriiete kollektsioone, kui alustavate lapsmodellide oskusi poodimil. Vastavalt tulemustele, parimad uued näod saavad võimaluse alustada karjääri Eesti lapsmodellide agentuuris Star Kids ning saada rahvusvaheliste lastemoenädalate modelliks! Samuti on see show hea võimalus meie, Star Kids Agency, lastele ettevalmistumiseks, kelle osalemine on juba kinnitatud välismaa moenädalatele või kes alles soovivad kandideerida.

Castingul osalemiseks palume saata e-mailile model@starkids.ee 5 pilti lapsest, piltide juurde märkige lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja kontakttelefon.

Kandideerima on oodatud nii need, kes on juba modellikõndimisega kokku puutunud, kui ka kogemusteta lapsed vanuses 5-13 a. Kogemuseta finalistidel avaneb ettevalmistuse käigus võimalus õppida modellikõndimise aluseid rahvusvaheliste standardite järgi meistriklassii tundides.

Kõrgmoe nädalad, kuhu suunduvad 2017. ja 2018. aastal Kids Vogue Runway Model parimad kandidaadid:

*International Kids Fashion Week

*Moscow Fashion Week

*Rome Fashion Week

*Estet Fashion Week

*FIMI Fashion Week

*Mercedes-Benz Fashion Week

* Ja meie uus super-koostööpartner jääb suureks üllatuseks! :)

Liitu konkursi Facebooki-lehega ning Star Kids agentuuri ametliku Facebooki-lehega!

Instagram - @starkids_agency

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page