top of page

International Kids Fashion Week 2017 - casting for October!

Peterburis 12-16. aprillil edukalt toimus esimene rahvusvaheline laste moenädal - International Kids Fashion Week 2017!

Eesti lapsed, nii Star Kids põhimodellid, kui castingul valitud uued näod, said selle tähts sündmuse osaks!
Järgmine moenädal toimub 16-22. oktoobril ning Eesti lapsmodellide valiku eest jätkuvalt vastutab moenädala poolt akrediteeritud Star Kids Agency.


Eelis on Star Kids põhimodellidel (Alustava Tähe Kool) ning Star Kids Agency projektide osalejatel, kes omavad kõndimis- ja poseerimisoskusi.


Võimaluse saavad aga uued näod, kui modellikõndimise ja poseerimise väljaõppe püüdlus on kompenseeritud potentsiaaliga, suure sooviga ning kiire õppijaloomuga.Korraldajad registreerivad modelle kahes osas.


Esialgu meil toimub esimene kevadine casting kuni 20. maini mõeldud lastele, kellel on tehtud meie modellikõndimise meistriklassi tunnud ning kes osalesid juba moe-show'del. Edasi teise sammuna 1. juunist kuni 1.septembrini toimub eelvoor ja konkurss uutele nägudele.

Kokku Eestist moenädalale võib saada valituks kuni 25 last.
​Kandideerimiseks on vaja saata 5 fotot ja info lapse kohta (mainides tema lavakogemust), samuti lapsevanema telefoninumbrit e-mailile casting@starkids.ee teemaga "International Kids Fashion Week 2017". Sobivad kandidaadid saavad kutseid castingule ja osalemise lisainfot.NB! Eestist valitud lapsmodellid peavad viibima Peterburis 16.-20. oktoobril.

Vaadake pildigaleriid Star Kids osalemisest!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page