top of page

Moepildistamised Multibrend ajakirjaga!

Jätkame heade uudistega :) Star Kids Agency sai Multibrend ajakirja partneriks ning eksklusiivseks esindajaks Eestis! See tähendab, et nüüdsest üks kord 1-2 kuu jooksul 5 kuni 10 meie modelli saavad osaleda moepildistamistel ajakirja jaoks!

Peale laia promo kampaania, mida soodustab ajakiri Multibrend juhivate tootjatele ja disaineritele, on ajakiri abiks moemaailma parimate reklaamnägude leidmisel. Sel viisil annab koostöö ajakirjaga alustavale modellile võimaluse jääda silma rahvusvahelise brändi/poe esindajale ning alustada pikaajalist koostööd.

Septembri pildistamiseks viis Star Kids modelli on kinnitatud! Praegu valime sobilikke lapsmodellide tüüpe ning paneme paika oktoobri-detsembri 2017 pildistamisplaani. Iga pildistamise lapsed (5 last) peavad klappima nii omavahel kui teatud moestiiliga, kinnitatud ajakirja poolt.

- Fotosessioonid tulevad imago-reklaami või Fashion Story kujul (kui piltidelt saab sündmustiku "lugeda"). - Pildistamised viime läbi elegantsetes või stiilsetes ruumides lähtudes imagost. - Lõplik otsus pildistamiskoha, sobilikude modellide ja parimate piltide osas jääb toimetusel.

Eelis on Star Kids põhikoosseisu modellidel, kuid uued näod hea potentsiaaliga võivad osaleda pildistamistel 2018 aastal peale vajalikku väljaõpet ja ettevalmistust.

Multibrend ilmub inglise ja vene keeles 4 korda aastas (USA / MOSKVA)

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page