top of page

L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 modelliotsing!

Casting L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 finnali uute nägude jaoks ning "L'Officiel Winter Fairy Tale 2017" moe-show'dele Riias meie põhikooseisu jaoks!

Laste pidude korraldamine on suur kunst, rahvusvaheliste laste ürituste korraldamine aga topelt kunst. Ning meie Läti partneril, L'Officiel ajakirjal õnnestub see hästi! Star Kids modellid ja L'Officiel Kids Topmodel Estonia eelvooru edukad finalistid on mitmeid kordi astunud poodiumile preemium-brändide kollektsioonides ning enda fotosid moeajakirja lehtedel näinud.

Juba teist aastat järjest suundub Star Kids tiim L'Officiel moekruiisile (L'Officiel Kids Fashion Cruise), kus Tallink praamil moe-show'dega kaasnevad mereseiklused ja unelemata kogemused kolme päeva jooksul.

Märkimisväärsed on selle aasta juunikuus toimunud Gucci, Marc Jacobs, Karl Lagerfeld, Young Versace, Monnalisa, Hugo Boss ja teiste tippbrändide moe-show'd Baltimaade kuulsas suvepealinnas Jurmalas ning Rundala lossis, mis jääb kõige suurimaks Baltimaade territooriumil.

Talvine Muinasjutt L'Officiel on kauaoodatud jõulueelne moeball Riia vanalinna lossis. Pidulik õhkkond, stiilsed kollektsioonid, huvitavad meistriklassi tunnid ja loomulikult kingitused -ootavad meie modelle lähimal moepeol!

Eesti lapsmodellide valimine ja ettevalmistamine toimub meie kohaliku eelvooru L'Officiel Kids Topmodel Estonia alusel, mis toimub 2 korda aastas, suvise ja talvise finaaliga. Sellel aastal kujundame aga Eesti tiimi Talvine Muinasjutt L'Officiel showdele avaliku eelvooruta. L'Officiel Winter Fairy Tale 2017 Moe-show'des saavad osaleda 20 last Eestist: eelis on meie modellidel Tallinna, Tartu ja Narva põhikooseisust, samuti arvestame meie Eesti projektide finalistidega.

Grand defilee show'd toimuvad 13. detsembril 2017 Latvian Community Palace hoones! Enda osalemis soovist tuleb teada anda e-meilile vastavalt Teie linnale.

Uutele näodele avaldame L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 eelvooru, parimad finalistid saavad võimaluse ühineda meiega Jurmala ja L'Officiel moekruiisi moe-show'del maikuus 2018!

Finaal-show toimub 22. aprillil 2018 Tartus restoranis Polpo, mis kuulub top-50 Eesti parimate restoranide hulka! L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018 castingule võtame avaldusi vastu poistelt ja tüdrukutelt vanuses 5-13 a., kes soovivad ennast proovile panna ning realiseerida oma potentsiaali nii fotomodellina, kui ka poodiumil. Kandideerimiseks tuleb saata meie e-meilile model@starkids.ee info lapsest, vanus, pikkus, lapsevanema kontaktnumber ja 5 pilti lapsest (ei pea olema proffesionaalsed), kirja teemaks - "L'Officiel Kids Topmodel Estonia 2018" Sobilikud kanidaadid saavad kutse live-castingule. Märtsi lõpuks saavad kogu Eestist valituks kuni 60 finalisti.

Jälgige igapäevased uudised ja ilusad fotod meie Instagram leheküljelt @starkids_agency ning ametlikult Facebook'i-lehelt!

Welcome to magic of L'Officiel Winter Tale!'

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page