top of page

International Kids Fashion Week - casting for Autumn 2018!

Peterburis 28.03-1.04.2018 edukalt toimus juba kolmas rahvusvaheline laste moenädal - International Kids Fashion Week 2018!

Eesti tiimi lapsed - Star Kids põhimodellid said selle tähts sündmuse osaks!
Järgmine moenädal toimub 29.10-4.11.2018 ning Eesti lapsmodellide valiku eest jätkuvalt vastutab moenädala poolt akrediteeritud Star Kids Agency.


Eelis on Star Kids põhimodellidel (Alustava Tähe Kool) ning Star Kids Agency projektide osalejatel, kes omavad kõndimis- ja poseerimisoskusi.


Võimaluse saavad ka uued näod, kell modellikõndimise ja poseerimise väljaõppe puudumist kompenseerib nende potentsiaal, suur soov ning kiire õppija loomus. Sellel hooajal esimest korda me viime läbi tasuta ettevalmistust (kõndimise ja poseerimise meistriklassi tunde) uutele nägudele, kes saavad valituks castingu alusel.
Hetkel toimub Star Kids modellide registreerimine ilma castinguta ning eelvoor uutele nägudele.

Kokku Eestist moenädalale võib saada valituks kuni 20 last.


​Kandideerimiseks on vaja saata 5 fotot ja info lapse kohta (mainides tema lavakogemust), samuti lapsevanema telefoninumbrit e-mailile casting@starkids.ee teemaga "International Kids Fashion Week 2018". Sobivad kandidaadid saavad kutseid castingule ja osalemise lisainfot.NB! Eestist valitud lapsmodellid peavad viibima Peterburis 3 päeva.

Vaadake pildigaleriid Star Kids osalemisest sügisel 2017 ning kevadel 2018!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page