top of page

Baltic Fashion Fairy Tale 2019

Meediakanal Kids Fashion TV, modelli- ja talendiagentuur Star Kids Agency ja rahvusvaheline laste moenädal IKFW (International Kids Fashion Week) esitlevad: lastemoe maailma suurim sündmus Baltimaal - BALTIC FASHION FAIRY TALE 2019!

4 -8. jaanuaril kaunistab talvist Tallinna rahvusvaheline moeball, mis toob endaga kaasa mitmeid säravaid sündmusi, uusi tutvusi, kingitusi ja imelist piduliku õhkkonna!

- Baltimaa ja välismaa juhtivate brändide moe-show’d Tallinna südalinnas, ilusas restoranis Monaco (Nordic Hotel Forum)

- Igapäevased võted ja intervjuud Kids Fashion TV-le

- Teoreetilised ja praktilised meistriklassi tunnid

- Stiliseeritud muinasjutuline fotoprojekt

- Ty Fashion 2019 aasta kollektsiooni videoreklaami võted koos rahvusvaheliste Star Kids Agency tähtedega. Video saateala - kogu maailm!

- Võted Itaalia brändi reklaamiplakati jaoks (casting kohapeal)

- Welcome Party jääl

- Kutsed International Kids Fashion Week'ile parimatele poodiummodellidele

Osalema on oodatud poisid ja tüdrukud vanuses 5 - 17 a., modellikõndimise ja poseerimise oskustega ning hea distsipliini olemasolul! Võimaluse saavad ka uued näod, kui modellikõndimise ja poseerimise väljaõppe püüdlus on kompenseeritud potentsiaaliga, suure sooviga ning kiire õppija loomuga.

Saamaks kutset live-castingule tuleb saate e-taotlus mailile model@starkids.ee teemaga "Baltic Fashion Fairy Tale 2019", lisades info ja 5 pilti lapsest ning lapsevanema telefoninumber.

Väljavalitud uued näod Baltimaalt võivad saada modellikõndimise ja poseerimise meistriklassi tunde show ettevalmistuseks Star Kids Agency stuudios.

Kohtume muinasjutulises Tallinnas!

Comentários


Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page